Wiadomości z życia gwiazd

Przeciętny Kowalski, a raczej pani Kowalska uwielbia śledzić newsy z życia polskich celebrytów. Okazuje się, bowiem, że jest to dla nas bardzo ciekawy i jakże intrygujący temat. Jak żyje polska aktorka, ile pieniędzy zarabia, gdzie robi zakupy, kim jest z wykształcenia?
Jak widać pytań są setki, a odpowiedzi często brak, bo prawdziwe gwiazdy bardzo pilnują swojej prywatności.


newsy

Foto: cdn.morguefile.com

Co innego, jeśli mówimy o cele brytach,…

Co innego, jeśli mówimy o cele brytach, którzy żyją z pokazywania się w mediach i gazetach. Oni sami na własne życzenie nakręcają maszynę sensacji i intryg, by po raz kolejny zaistnieć na okładce magazynu plotkarskiego, czy zdobyć największą klikalność w internetowych serwisach mówiących o polskim show biznesie. Jakie newsy najczęściej nas interesują. Przez pewien czas media rozpisywały się o romansach znanych ludzi. Wtedy chcieliśmy wiedzieć, kto gdzie i z kim. Śledziliśmy prywatne życie wielu osób, ich miłostki, rozstania, romanse i rozwody. Jednak po tym czasie, przyszła moda na zupełnie coś innego. Teraz interesują nas newsy z dziedziny finansowej, czyli kto i ile zarabia. Panie czytają o drogiej torebce za cztery tysiące złotych, którą ufundowała sobie znana prezenterka telewizyjna, czy kozaczkach za sześć tysięcy złotych, w których pokazała się lubiana aktorka.

moda damska

Foto: galerki.pl

Pytanie tylko czy robimy to z podziwu czy z zazdrości. Dlaczego tak bardzo interesują nas kwoty, jakie zarabiają piosenkarze występujący na koncercie. Dlaczego chcemy wiedzieć ile zarabia aktor za godzinę zdjęć do popularnego serialu. Okazuje się, że jednych te informacje motywują do działania i robienia lepszych interesów a u innych wzbudzają tylko większe rozgoryczenie i żal.

Dodaj komentarz


8 × = pięćdziesiąt sześć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>